Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler
Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)

Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)
"Meyve ile Sebzeler Çocuklar amacıyla" yaş 1 ile 4 yaş arası çocuklar amacıyla bedava bir eğitim oyunu.

İsimlerini öğrenme bütün müddet beraber çocuğunuzla, sen, meyve ile sebze mükemmel görüntüleri izleyebilirsiniz!
Çocuk bütün Flashcards baktım sonra, o o biliyor kelimelerin kaç görmek amacıyla eğlendirici bir imtihan alabilir. Ne olursa olsun verilen gerçek cevapların adedi ile kazanılan yıldızlı bir çocuğun gelişmekte olan becerileri coşkulu alkış ile yüzen balonlar tarafından özendirme edilecektir!

Bu eğitim program "Meyve" ile "Sebze" "tabiat for Kids" uygulamasından Flashcards tam set içerir. Buna ek şeklinde, bu eğitim kartları alt taraftaki türkümlera kırpılmış tanıtım sürümü setleri içerir: "Karpuzu", "Mantarlar", "Çiçek", "Mevsimler", "Tabiat" (deniz, orman, simek, dağ, nehir, vb) , "Tabii Fenomenler" (yağmur, gökkuşağı, yıldırım, vb.)

Gencecik ilkokul önceden erkek yahut kız kardeşi var mı? Onlar da bu eğitim oyunu kullanabilirsiniz! İngilizce dışında, bu program da, Almanca, Rusça ile Ukraynaca dillerini destekliyor.

Bir yabancı dilde Flashcards beraberinde oynarken, mektep çağındaki çocuğun zahmetsizce yabancı lisan öğretmenleri ile segment arkadaşları müjde beraberinde pek çok yepyeni sözcük öğrenebilirsiniz. A + izleme güvenilir!

Bu eğitim uygulamasını değerlendirmek amacıyla, gencecik okumak olabilir gerekmez. yalınç arayüzü ile sözlü ipuçları oynamak ile bağımsız öğrenmek amacıyla dahi çocukların en küçüğü izin!

tecrübe çocuk sesleri beraberinde renkli resimlerden oluşan bir sıra bakmak amacıyla hoşuma gidiyor göstermiştir, ile kaytadan ile kaytadan görmek isteyecektir. Glenn Doman, bir Amerikalı fizyoterapist ile eğitim faaliyetlerinin bu çeşit katılan İnsan Potansiyeli muvaffak Enstitüleri kurucusu bakarak (5-10 dakika bir gün amacıyla) beyindeki farklı bölgelerin gelişimini uyarır. Sonuç şeklinde, çocuğun fotografik bellek, bebeklikten başlayarak, ansiklopedik bir açıklama dünyasına çocuk kazançlar erişim çocuğun bizzat yaşıtlarına bakarak fazlasıyla bundan sonra süratli gelişir, şeklini alır ile.

Fruits and Vegetables for Kids, Fruits and Vegetables for Kids apk, Fruits and Vegetables for Kids indir, Fruits and Vegetables for Kids apk indir, Fruits and Vegetables for Kids indir apk, Fruits and Vegetables for Kids yükle, Fruits and Vegetables for Kids download, Fruits and Vegetables for Kids Game, Fruits and Vegetables for Kids Game Downlaod, Android Fruits and Vegetables for Kids, Fruits and Vegetables for Kids apk yükle, Fruits and Vegetables for Kids apk download, Apk indir Fruits and Vegetables for Kids, Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme

Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)Fruits and Vegetables for Kids Apk indir (Android ingilizce meyve ve sebzeleri öğrenme)

android apk indir


DOSYALAR


fruits-and-vegetables-for-kids-3.5.apk [45,13 Mb] (İndirme: 38)
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 859
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.